Kim jesteśmy?

o firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji wiązek kablowych oraz montażu elektroniki. Z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży, funkcjonujemy na rynku od 5 lat.

Od samego początku stawiamy na jakość i precyzję naszych usług. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów z różnych branż, którzy cenią nasze podejście oraz zaangażowanie.

Do produkcji naszych wiązek kablowych i montażu elektroniki używamy urządzeń czołowych producentów, co pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości naszych usług. Nasze podejście do każdego projektu jest indywidualne i dopasowane do potrzeb klienta. Produkujemy już od 1 sztuki zachowując przy tym konkurencyjną ofertę.

Zależy nam na tym, aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług, dlatego stawiamy na bezpośredni kontakt i współpracę. Nasze podejście pozwala na rozwiązywanie wszelkich problemów z którymi boryka się klient i zapewnienie jego pełnej satysfakcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów!

wizja, cele i wartości naszej firmy

Produkcja wiązek kablowych jest naszą pasją a chęć budowania własnej firmy motorem napędowym. Nasza firma zrodziła się z marzeń i wiele lat ciężkiej pracy pozwoliło nam osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku.

Choć naszą pasją jest tworzenie najwyższej jakości wiązek kablowych to naszym celem nie jest jedynie generowanie zysków. Naszym najważniejszym celem jest ciągły rozwój i poprawa jakości naszych produktów, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Jesteśmy dumni z faktu, że wypracowany przez nas zysk pozwala nam realizować nasze ambitne cele, które obejmują ciągły rozwój oraz inwestycje w nowoczesne technologie i maszyny, co pozwala nam na jeszcze lepszą jakość i wydajność produkcji.

Nasze zaangażowanie, pasja i ciężka praca są kluczowe dla naszego sukcesu. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim nasza firma będzie nadal się rozwijać, a jakość naszych produktów i usług będzie na najwyższym poziomie.

Pragniemy również tworzyć przyjazne i motywujące miejsce pracy. Wierzymy, że zadowolony pracownik to najlepsza wizytówka naszej firmy, która przekłada się na pozytywne relacje z klientami oraz umacnia naszą pozycję na rynku. Dlatego w naszej firmie stawiamy na regularne szkolenia, rozwój kompetencji oraz zapewnienie odpowiednich warunków pracy. Wszystko po to, aby pracownik czuł się zmotywowany i doceniony za swoją pracę. Jest to kluczowe, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że właśnie zadowoleni pracownicy tworzą klimat w naszej firmie i przyczyniają się do jej rozwoju.